BARI klub

BARI klub

BARI klub

od
296 Tuto událost si zobrazilo 296 lidí.

Setkání pacientů před a po bariatrické operaci

Bari klub je místem pro setkávání pacientů, kteří mají společné jedno téma – bariatrická operace (zmenšení žaludku). Bari klub slouží k setkávání pacientů, kteří bariatrický zákrok mají již za sebou, s těmi, co se na něj teprve připravují, ale je vhodný i pro ty, co zatím jen sbírají informace o možnostech léčby obezity.

V rámci setkání si povídáme o tom, jaké typy operace existují, pro koho je jaký typ operace vhodný a hlavně, jak se chovat v rámci přípravy a následné rekonvalescence. Díky přítomnosti pacientů s již zmenšeným žaludkem nejsou setkání jen čistě teoretická, ale postavená na reálných zkušenostech.  

Díky spolupráci se Všeobecnou fakultní nemocnicí se setkáváme pravidelně každý první čtvrtek v měsíci od 16:00 na III. Interní klinice VFN na Karlově Náměstí. 

Adresa: 
III. Interní Klinika Všeobecné Fakultní Nemocnice
Charvátův sál
U Nemocnice 1
128 00 Nové Město

Nadcházející barikluby:
2.5. od 16:00
6.6. od 16:00

Jste zdaleka? Přidejte se do naší facebookové skupiny BARI-klub. Nejen že můžete sdílet své zkušenosti tam, ale dozvíte se také o nadcházejících bariklubech, které probíhají mimo Prahu (Roudnice nad Labem, Litoměřice, Karlovy Vary, Brno a další místa). Jednou za čas také pořádáme bariklub online, kdy se můžete připojit z pohodlí vašeho domova. 

bariklub - Setkání pacientů před a po bariatrické operaci

Additional Details

Čas -

Kapacita -

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu dev@intree.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

02.05.2024 / 16:00 pro
06.06.2024 / 18:00
 

Místo konání

 

Typy událostí

 

Kategorie akce

Sdílet s přáteli