Jsme PaciMed

Jsme pacientská nezisková organizace PaciMed Praha – pobočný spolek VŠTJ Medicina Praha, která vznikla v září 2016 ve spolupráci s VŠTJ Medicina Praha, z.s., a sídlíme v ulici Na Moráni 360/3, Praha 2. Naším cílem je sdružovat lidi potýkající se s civilizačními onemocněními. PaciMed však není pouze pro samotné pacienty, ale také pro rodinné příslušníky a všechny, kteří se o tuto problematiku zajímají. Vytváříme prostor pro sdílení a vzájemné předávání osobních zkušeností s různými onemocněními a zároveň poskytujeme ověřené informace od odborníků a lékařů, kteří se danými onemocněními zabývají ve své praxi.

Našimi hlavními aktivitami je pořádání neziskových akcí, edukačních pobytů, workshopů a sportovních aktivit, které pozitivně ovlivňují současný, ale především budoucí zdravotní stav našich členů.

S přáním pevného zdraví,
Tým PaciMed

Statutární orgán

Miloslav Čermák

Předseda

Celý život žiju po boku DM1 a kardiovaskulární nemoci – stenózy aorty (dnes již s aortální titanovou náhradou). Jsem fanda do IT technologií a díky moderním technologiím posledních několika let mohu žít běžný život jako zdravý člověk. Jsem ochoten sdílet své znalosti, zkušenosti a pomáhat ostatním lidem s DM1 / DM2. Jako celoživotní optimista, ale zároveň realista chci pomáhat ostatním. Rád rozdávám radost a štěstí.

Alžběta Staňová

ALŽBĚTA Staňová

 

Jídlo a pohyb byly vždycky můj koníček. V různých obdobích převažovalo jedno nebo druhé, až studium nutriční terapie mi pomohla v jídle a pohybu najít rovnováhu. Pomáhat lidem s civilizačními onemocněními jsem začala už v průběhu vysoké školy. Po dokončení magisterského studia v oboru nutriční specialista jsem začala pracovat na III.interní klinice 1.LF a UK v Praze v rámci obezitologické ambulance. Ve volném čase ráda cestuju a ochutnávám novou kuchyni. Věřím, že žádné jídlo by pro nás nemělo být zakázáno a ráda budu zdravý vztah k jídlu předávat i Vám. 

© 2024, PaciMed Praha – pobočný spolek VŠTJ Medicina Praha, z.s.