EDUKACE Březen

Registrace byla ukončena
EDUKACE Březen

EDUKACE Březen

od
657 Tuto událost si zobrazilo 657 lidí.

Od listopadu do března, jsme si pro vás připravili serii edukací na téma VÝŽIVA a POHYB. Danými tématy Vás provedou lékaři, nutriční terapeuti, psychologové a instruktoři pohybu.

Edukace budou přenášeny online a pro členy PaciMedu budou k dispozici i k pozdějšímu shlédnutí. Součástí každé edukace bude přednáška a diskuze, neváhejte si proto už dopředu připravit otázky, které Vás k danému tématu zajímají.

Na jaké edukace se můžete těšit v březnu?

Jak se přihlásit?

Přihlášení na edukaci není dopředu potřeba. Ke každé edukaci je přiřazený odkaz pro online připojení, na který stačí kliknout a připojit se k edukaci. 

Jediné, co potřebujete, je počítač, smartphone nebo tablet a připojení na WIFI. K realizaci edukací jsme zvolili program ZOOM Meeting. Program je bohužel pouze v anglickém jazyce, ale nebojte se, vše potřebné Vám vysvětlíme. Do PC si nemusíte nic stahovat, stačí kliknout na přiložený odkaz. Pokud ale chcete využít tablet či mobil je potřeba si nejprve stáhnout aplikaci ZOOM Cloud Meetings na Google Play nebo na Apple Store a až poté kliknout na níže uvedený odkaz.

1. krok – Klikněte na odkaz https://us02web.zoom.us/j/83502751979

2. krok – Nastavte si mikrofon a kameru. 

3. krok – Připojte se 

Odkaz bude aktivní chvíli (cca 5min) před začátkem, neklikejte na něj prosím dříve. Pro všechny edukace platí stejný odkaz.

Nechcete, aby vám některá z edukací utekla? Přihlaste se k odběru newsletteru a pravidelně sledujte svojí e-mailovou schránku. Sledovat nás můžete i na facebookové stránce PaciMed, kam pravidelně přidáváme podrobné informace o nadcházejících edukacích.

Additional Details

Čas - 19:00 - 20:00

Kapacita -

 

Datum a čas

01.03.2023 / 19:00 pro
29.03.2023 / 20:00
 

Místo konání

Online akce
 

Typy událostí

 

Kategorie akce

Sdílet s přáteli