Nordic Walking – Park Inspirace

Nordic Walking – Park Inspirace

od
83 Tuto událost si zobrazilo 83 lidí.

Pozor změna trasy z původní Hostivařské nádrže na jezero Lovosice.

📍jezero Lovosice – park Inspirace

Na květnovou Nordic Walking výzvu jsme si pro Vás připravili další z výletů a to do Parku Inspirace ve Velkých Žernosekách.

Pár kilometrů od Litoměřic mezi kopci Lovošem a Radobýlem se v meandru řeky Labe nachází Žernosecké jezero, které je oblíbeným výletním místem oblasti Porta Bohemica. Kousek od Labské cyklostezky se nachází Park inspirace, kde si můžete nejen odpočinout, ale také načerpat nové nápady pro váš dům a jeho okolí.        

​​​​Park inspirace je volně přístupný veřejnosti. Dvouhektarový zahradní areál se kaskádovitě svažuje k Žernoseckému jezeru a v jednotlivých zónách si můžete detailně prohlédnout jednotlivé typy betonových dlažeb, zídek, obrubníků a palisád.

Park inspirace se dělí na několik zón, které se od sebe liší úpravami zeleně a použitými materiály. K vidění je například japonská zahrada, přírodní zahrada s jezírkem a lekníny nebo běžná městská parková úprava. A samozřejmostí je stánek s drobným občerstvením.

Trasa a datum konání :
21.5.2022 se jde ze zastávky Lovosice k přístavišti a po převezní přes řeku pokračujeme po břehu jezera až k parku, Cesta je nenáročná a počasí by nám mělo přát. Bližší informace a novinky sledujte u události na Facebooku. 

Těšíme se na Vás,

PaciMed

Fotografie

Additional Details

Čas - 10:00 - 15:00

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu dev@intree.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

21.05.2022 / 10:00 pro
21.05.2022 / 15:00
 

Typy událostí

 

Kategorie akce

Sdílet s přáteli